Otevřený dopis vládě ČR

Nedokážeme už déle přihlížet aktuální situaci, a proto jsme 19. ledna 2021 napsaly tento otevřený dopis vládě České republiky. V návaznosti na tento otevřený dopis jsme 21. ledna 2021 zveřejnily online petici za přidání segmentu spodního prádlo do výjimky ze zákazu maloobchodního prodeje v provozovnách. Znění otevřeného dopisu: Vážený pane ministře Havlíčku, Vážená paní ministryně Maláčová, Vážený pane ministře Blatný, dovolujeme […]

Metru vládnou podprsenky

V prosinci jste s námi mohli cestovat po Praze – pokud jste si tedy ráno vzali výtisk deníku Metro. Nezapomněli jsme tentokrát ani na pány a prozradili jsme, jak ideálně nakupovat spodní prádlo jako dárek.

Otevřeli jsme novou prodejnu v Jihlavě

Trvalo nám to o něco déle, než jsme čekali, ale na konci září jsme s radostí otevřeli naši první mimopražskou pobočku Správné podprsenky v Jihlavě. O dva týdny později jsme to pořádně oslavili a to ve společnosti (ne)obyčejných žen a našich nových ambasadorek. Prodejnu s námi pokřtila skvělá filmová kaskadérka Hanka Dvorská, která dublovala například Angelinu Jolie a úspěšně prošla léčbou rakoviny. 

(Ne)loučíme se s kolegyní Ivou

Dnes jsme se rozloučili s naší skvělou kolegyní Ivou. Ale vlastně ne tak docela…  Iva totiž bude mít na starost naši novou pobočku v Jihlavě, kde vám moc ráda pomůže vybrat padnoucí spodní prádlo. Už jste se tam byli podívat?

Jak si zvednout sebevědomí

Ve Správné podprsence pořádáme akce a semináře, kde ženy učíme sebelásce a snažíme se jim posílit sebevědomí. Letos to Karolina pojala trošku jinak. Vrátila se na svoji střední školu a pro budoucí maturanty si připravila přednášku na téma „Jak si zvednout sebevědomí a zbavit se trémy“. 

Podepsaly jsme smlouvu na novou prodejnu

O rozšíření Správné podprsenky mimo Prahu jsme přemýšlely dlouhou dobu. Na konci dubna jsme podepsaly smlouvu na krásné prostory v Jihlavě na náměstí a začaly jsme plánovat co a jak. Celé léto jsme dojížděly do Jihlavy, hrály jsme si na podlaháře, montéry a stavaře a prodejnu jsme pro vás ladily do posledního detailu.

Děláme radost – půlroční zásoba plenek Pampers

V dubnu jsme odměnili maminku Lucii, která si u nás byla vybrat kojicí podprsenku a zároveň se zúčastnila soutěže o půlroční zásobu plenek Pampers. Radost byla veliká, tak přejeme, ať zásoby vydrží co nejdéle ❤

Karolina v Seznam TV – Ráno na gauči

3. dubna se slaví mezinárodní den spodního prádla. Karolina se právě toto dubnové ráno ráno rozpovídala na téma podprsenek a spodního prádla pro dámy i pány v pořadu Ráno na gauči na Seznam TV.

Setkání s novinářkami

V březnu jsme ve Správné podprsence připravili malé setkání s novinářkami a názorně jsme jim ukázali, jak děláme zátěžové testy na podprsenky. Když je správná velikost a střih, tak prostě DRŽÍ ať se děje cokoli :-)

Jsme na titulce Marketing Sales Media

Wow dostat se na titulku není jen tak a pro nás to byla skutečně velká čest. Stejně jako krásný článek v tomto týdeníku, kde se Karolina s Irenou rozpovídaly nejen o podprsenkách, ale také například o našich zákaznicích. Redaktorku zaujalo především to, že k nám často jezdí nakupovat zákaznice až z Bratislavy.

Natáčíme nová videa

Pokud jste na náš web přišli z hlavní stránky, tak se vám začalo přehrávat jedno z našich nejnovějších videí. Vzniklo právě v tento den a jako vždy to byl pro všechny krásný zážitek. Děkujeme moc Marušce, Hance a Sabče s dvojčátky, která se stala hvězdami ještě než stihla přijít na svět :-)

Společná večeře

Tak to jsme my, holky ze Správné podprsenky ♥️ Jen málokdy se sejdeme takhle všechny spolu a o to víc si to pak užíváme. A občas je potřeba udělat si radost, společně se zasmát a nadlábnout :-)

Slavíme 5. narozeniny

Oslavili jsme s vámi naše 5. narozeniny. Celý den jsme vám rozdávali dárečky, mohli jste si pochutnat na vynikajících cupcakes a užít si oslavu s námi. Spojili jsme ji s taškovým výprodejem, takže účast byla opravdu veliká. Nakonec jsme si našli i minutku jen pro sebe, kdy jsme si stihli přiťuknout a zapít naše výročí.

Taškový výprodej II.

Připravili jsme pro vás druhý taškový výprodej, kde jste si mohli ulovit spodní prádlo doslova za hubičku. Fronta byla opět veliká, venku sálalo horko, ale i přesto jste odcházely s úsměvem na rtech a spokojené.

Podprsenková revoluce

Letos jste si u nás mohli opět nakoupit s krásnou slevou v rámci akce „Podprsenková revoluce“ s Bleskem pro Ženy. Pokud jste to nestihli, nezoufejte, už zase kujeme pikle a vymýšlíme další překvapení :-)

Valentýnský den krásy

Již tradičně jsme pro vás na 14. února připravili Valentýnský den krásy, kdy jste si mohli udělat radost nákupem v našich prodejnách a nechat se zdarma nalíčit od vizážistek profesionální školy líčení SURFACE. No a taky jsme pro vás měli připravené vynikající cookies s logem podprsenky jako dáreček.

Balíme s láskou a spouštíme nový eshop

Uf! To byla ale opravdu fuška! Ale dali jsme to a 1. února jsme spustili fungl nový eshop. A taky jsme si udělali radost novými razítky, takže naše faktury putující zákaznicím z eshopu jsou orazítkované krásným fialovým „Baleno s láskou“ :-)

Vyrážíme na veletrh do Paříže

Každého půl roku jezdíme do Paříže, kde pro vás vybíráme nové kolekce spodního prádla. Máme obrovské štěstí, že máme tak skvělé partnery, kteří nás podporují a vždy se na ně těšíme (na fotografii Karolina s Irenou a týmem Panache).

Mohli jste nás slyšet z rádia

Karolina se opět rozpovídala o podprsenkách a spodním prádle a spoustu super tipů jste si mohli poslechnout v pořadu Dámská jízda (Český rozhlas).

Natáčíme pro vás nová videa

Už bylo načase! Ani v neděli nezahálíme a připravujeme pro vás nová videa. Je to vždy moc náročný den, ale obvykle plný zábavy a smíchu nad přeřeky před kamerou :-) Na videa se můžete těšit již brzy ;-)

Týmová sobota

Tentokrát jsme se zaměřili na posílení týmového ducha. Nejprve si nás vzala do parády koučka Jitka Ungerová, se kterou jsme se zaměřili na lepší a efektivnější komunikaci. Večer jsme se pak byly všechny odměnit dobrým jídlem :-)

Posilujeme vaše sebevědomí

Připravili jsme pro vás seminář, díky kterému se už nebudete bát podívat se na sebe do zrcadla… Celý den jsme se ženami posilovali jejich sebevědomí a trénovali jak se umět pochválit, přijmout kompliment a podobně. Bylo to skvělé!

Podprsenková revoluce

Oblékali jsme modelku do speciálního vydání Blesku pro Ženy – přichází totiž „Podprsenková revoluce“. Opět budeme na stránkách časopisu učit ženy, jak si vybrat správnou podprsenku.

Plesáme – ale jen v podprsence

Zúčastnili jsme se plesu Internations, kde jsme vzdělávali dámy o správné velikosti podprsenky. Skoro to však vypadalo, že to více zaujalo pány, kteří hned začali vytahovat foťáky. Na příště Alenku asi více oblečeme… ;-)

Týmová večeře

Občas je potřeba posílit týmového ducha a i my se umíme pěkně odměnit. Vyrazily jsme na burgery do Marthy’s Kitchen na Vinohradech a večer jsme si všechny moc užily.

Erotický veletrh

Mohli jste nás potkat na pražském erotickém veletrhu, kde jsme se ženám snažili předat něco málo z našich znalostí bra-fittingu a informací o tom, jak má vlastně správná podprsenka vypadat.

Ocenění Český Goodwill

Karolina získala 2. místo v kategorii Osobnost Českého Goodwillu pro podnikatele, kterých si lidé váží. Hrdě jsme ho umístili do prodejny na Vinohradské, kde ho můžete osobně omrknout.

Taškový výprodej

Pořádáme první taškový výprodej, abychom vyprodali spodní prádlo, od kterého nám už zbylo třeba jen posledních pár velikostí. Fronta stojí ráno až na konec bloku, ale po náročných dvou dnech se nám podařilo hodně rychle vyčistit sklad. Zákaznice byly spokojené a tak ho do budoucna určitě ještě někdy zopakujeme.

Správná podprsenka v televizi

V rámci historického výročí podprsenky jsme se o spodním prádle rozpovídali v pořadu Očima Josefa Klímy. Naše asistentka Alenka si vyzkoušela úžasný dobový korzet a dámy, nebyla to opravdu záležitost velmi pohodlná. Díky za neustálé inovace ve spodním prádle, díky kterým se nemusíme každý den šněrovat do upnutých korzetů.

Květiny pro radost

Občas zákaznicím rozdáváme květiny. Jen tak, protože je to potěší a udělá jim to vekou radost. A nám také.

Zakázaná slova

Do obchodu jsme přidali cedulky s některými zakázanými slovy. Při příchodu si můžete přečíst naše pozitivní příspěvky a potom se začíst do frází, které v kabince nerady slýcháme.

Díky boji za sebelásku jsme na stránkách časopisů

Naší kampaně si všimla také média a o chvíli později se jedna z fotografií „The Perfect Body“ dostala také na stránky časopisu Aha! pro ženy. Kromě toho se v časopise celé tři strany věnovali výběru správné velikosti podprsenky. Udělalo nám to velkou radost.

The Perfect Body

Rozhodli jsme se jít proti ideálu krásy a prostřednictvím této fotografie vám chceme představit ženy, které jsou v médiích a reklamách často opomíjené. Ženy různých tvarů a typů postav. Nezáleží na tom, zda jste hubená a máte malá prsa nebo že jste majitelkou většího zadečku, pár kil navíc, jste malá nebo vysoká. Mějte se ráda taková, jaká jste.

Zvedáme ženám sebevědomí

V rámci kampaně The Perfect Body jsme nafotili také sérii fotografií se srdíčky, kde mohly dívky napsat, co na sobě mají rády. Zkuste se i vy zaměřit na to, co je na vás hezké a na co jste pyšná, než jen hledat nedostatky. Každá žena je krásná.

Jedeme metrem

Pražandy mohly v březnu 2015 zjistit, že jejich podprsenka nesedí zase až tak správně a to přímo v pražském metru. Pěkně jsme to kolem dveří obsadili.

Poprvé v rádiu

Hned začátek roku a pěkně live v rádiu. Tréma byla veliká, ale nakonec se nám o podprsenkách povídalo úplně samo.

Poprvé vyrážíme na veletrh do Paříže

Každého půl roku se v Paříži vybírá spodní prádlo na další sezónu a my jsme se poprvé zúčastnili. Měli jsme možnost setkat se také s topmodelkou Victorií Silvstedt a podpořit vznik její nové značky.

Bojujeme s povodní

Modlíme se, aby náš obchod s krásným spodním prádlem nesmetla velká voda. Ani název ulice „Na Hrázi“ nevěstí nic dobrého. Naštěstí jsme přežili bez úhony, tedy až na velké nervy a několik bezesných nocí.

Tajemství ženských křivek

Ukazujeme ženám, že mohou vypadat ve spodním prádle skvěle bez ohledu na velikost. Při módní přehlídce jsme ukázali spodní prádlo na ženách různé postavy a také na těhotných maminkách. Akce měla velký úspěch.

Spouštíme eshop

Pro velký zájem mimopražských zákaznic jsme spustili eshop s online poradenstvím.

Otevíráme první kamenný obchod

Díky úžasné podpoře čtenářek vzala Karolina věci do vlastních rukou a s maminkou Irenou společně otevřely první kamenný obchod Správné podprsenky.

Karolina začíná blogovat o podprsenkách

Začali jsme úplně od nuly. Z prosté vášně ke spodnímu prádlu začala Karolina psát o podprsenkách a radit ženám online. Takto vypadal první návrh nového loga Správné podprsenky. Nakreslený doma, pastelkami.