Navigace
Hledat

Holistic Silk

Holistic Silk

Udělej si čas na sebe, zasloužíte si to..

Hedvábné masky na spaní

Holistic Silk je specializovaná anglická značka a od svého založení zůstala rodinným podnikem založeným v Londýně a Cornwallu, vedeným původní zakladatelkou s kreativním srdcem Joannou Weakley. Všechny produkty Holistic Silk jsou navrženy, testovány, vyvíjeny a zdokonalovány v domácím prostředí Joannou a jejím týmem.

Joanna chtěla ze spánku dostat vše co bylo možné a tak začala navrhovat luxusní hedvábné masky nejen pro dokonalý spánek.

Masky na spaní Holistic Silk

Spánek je na prvním místě

Joanna vytvořila Holistic Silk jako protilátku proti rychlému tempu a tlaku moderního života, když si všimla negativních účinků, které může mít stres, přepracování a cestování letadlem na naši mysl, tělo. Joanna sama objevila, jak výrazný vliv mohou mít vhodné produkty na zdraví a dobrý spánek a tyto principy jsou zakořeněny v samém jádru Holistic Silk. „Starodávná moudrost pro moderní život“

Proč spát v úplné tmě

Spánek v úplně tmě má mnoho benefitů, zejména hlubší a více osvěžující spánek. Dle odborníků i jedna malá blikající dioda, která navíc obsahuje modré světlo, může výrazně ovlivnit kvalitu našeho spánku. Maska na spaní vám tedy pomůže rychleji usnout a lépe spát.

Joanna využívá kosmetické výhody hedvábí a na řemeslné úrovni vyrábí ergonomické a skutečně účinné výrobky s dlouhou životností. Holistic Silk kombinuje rozsáhlý výzkum Joanny, na kterém pracovala společně s lékaři, s jejími znalostmi textilu.

Hedvábné masky na spaní Holistic Silk

Holistic Silk hedvábné masky na spaníAnti-aging maska na spaní Holistic Silk poskytuje hlubší a více osvěžující spánek. Je lehká, pohodlná a navržena tak, aby blokovala 100 % světla.  Výhody hedvábí oproti bavlně jsou obrovské. Na rozdíl od bavlny hedvábí nepřipravuje pleť o žádnou vlhkost a neabsorbuje krémy. Hedvábí tak napomáhá hydrataci pokožky, nevysušuje ani nedráždí pleť. Hedvábí také obsahuje anti-aging protein Serecin.

Některé masky na spaní Holistic Silk mají navíc výplň s bio levandulí. Intenzitu vůně můžete podpořit promnutím sušených květů uvnitř masky. Levandulová vůně vás uklidní a ukolébá ke spánku. Vůně levandule poskytuje klidnější a hlubší spánek, pomáhá k uvolnění a zmírnění stresu a harmonizuje tělo i duši. Maska je maximálně pohodlná a krásně se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje. Nebudete ani vědět, že ji máte na sobě a můžete si užít úžasný pocit odpočinku a skutečně osvěžující spánek.

Prohlédnout si masky na spaní

Podobné články