Navigace
Hledat

Felina

Felina

Spodní prádlo Felina začalo nejprve výrobou korzetů a to již v roce 1885. Postupem času začala společnost Felina expandovat a nyní provozuje podniky téměř ve všech evropských zemích. Jelikož Felina nasbírala během více než 125 let provozu mnoho zkušeností, mohou se dnes ženy těšit z kolekcí, jejichž přednostmi je například pohodlí či estetický vzhled. Na své si přijdou také ženy s větším poprsím. Spodní prádlo Felina se příjemně nosí a dokáže zdůraznit ženskou krásu.

Dlouholetá tradice

Zkušenosti nasbírané v průběhu více než 125 let značce Felina při vytváření kolekcí prádla umožňují plnit požadavky sebevědomé moderní ženy. Značka Felina poskytuje rozmanitou nabídku, která dokáže splnit všechna přání.

Podprsenky i funkční prádlo

Kromě podprsenek je Felina jedničkou v sortimentu stahovacího prádla. Řada funkčního prádla Felina Conturelle vám přináší funkčnost, luxus a pohodlí. Veškeré modely jsou velmi kvalitní a příjemné na dotek. Důraz je kladen zejména na pohodlí nositelky. Felina Conturelle vám pomůže zbavit se nevzhledných faldíků a krásně vytvarovat ženské křivky.

Podprsenky Felina v e-shopu

Mezi naše nejoblíbenější modely patří Felina Solid, která má košíček z paměťové pěny. Naprosto skvělá je pak řada tvarujícího prádla Silhouette. Toto stahovací prádlo je velmi příjemné a vypracované do posledního detailu.

Podobné články