Ewa Michalak

Pro naše zákaznice vybíráme pouze to nejlepší a kvalitní zboží na trhu, které je dostupné ve velké škále velikostí. Také z toho důvodu u nás najde padnoucí podprsenku téměř každá žena a to za velmi přijatelné ceny. Ewa Michalak je polská značka, u které si dovoluji tvrdit, že konstrukce jejich podprsenek je jedna z nejlepších na trhu. Ale vezměme to hezky od začátku.

Kdo je Ewa Michalak

Ewa Michalak je již přes 15 let designérkou spodního prádla a nejprve spolupracovala s dalšími polskými značkami, jako například Kris Line, Kinga nebo Konrad. Ewa se však nedokázala spokojit s tím, že většina výrobců končí s velikostí košíčku u písmenka „D“ a na malé obvody se dočista zapomnělo. Ewa Michalak, často známá také pod přezdívkou Effuniak, začala konstruovat vlastní podprsenky a to až do velkých velikostí košíčků a naopak také s velmi malými obvody a košíčky. Zkrátka tak, aby si její podprsenku mohla koupit opravdu každá žena.

Ewa dala nově vyrobené podprsenky testovat různým ženám, aby si ověřila, zda vše sedí tak, jak by mělo. Spousta těchto „testovacích“ podprsenek byly velikosti HH+ a ve střizích, které v té době nebyly na trhu vůbec k dostání. Takže si asi dokážete představit, kolik žen chtělo její podprsenky vyzkoušet. První návrhy byly opravdu krásné a jedinečné, ale v této fázi nebylo možné začít s masovou výrobou, zejména kvůli velmi vysokým nákladům. Ewa Michalak tedy udělala menší online prodej v rámci svého blogu. Nebylo to ještě úplně ono, ale lepší než nic, že? :)

 

Začátky

Stovky žen čekaly, až si budou moci zakoupit úžasné plunge podprsenky a jakmile byly dostupné, zmizely rychlostí blesku – často se vše prodalo během jediného odpoledne. Nakonec Ewa Michalak spustila skutečný internetový obchod. Na své si tak přišlo mnoho žen a změnila se také konstrukce některých podprsenek, zejména u větších velikostí, kdy se začaly košíčky šít ze čtyř kusů látky (do té doby pouze ze tří). 

Čím jsou podprsenky jiné

Co je na podprsenkách od Ewy Michalak tak jedinečného, že si je oblíbilo tolik žen? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď – konstrukce. Co se týče ostatních výrobců, různé „vady“ se projevují zejména u větších velikostí, zhruba od G+. Nevím čím to je, ale často zůstávám v šoku nad tím, jakým způsobem jsou podprsenky těchto velikostí ušité. Kostice totiž často končí až někde v části za podpažím a je velmi vysoko. Jako kdyby ženy měly prsa až na boku, namísto toho, aby byly na hrudníku. V případě značky Ewa Michalak se nemáte čeho obávat, košíčky jsou zkonstruovány tak, aby byly opravdu v přední části těla a nekončily tudíž někde na zádech.

Druhou nejčastější chybou výrobců je špatný tvar kostic, kdy ve velikostech G+ jsou kostice často velmi široké a opět končí v místech, kde by neměly. Ewa Michalak má poměrně úzké a nižší kostice a to i ve větších velikostech.

V neposlední řadě je nutné zmínit také jednu z předních vlastností podprsenek Ewa Michalak. A to je skutečnost, že opravdu jedinečně dokážou poprsí nadzvednout a dodat mu úžasný tvar.

Ve zkratce, podprsenky Ewa Michalak jsou neskutečně pohodlné, mají vynikající konstrukci a prsa jedinečně nadzvednou. Podprsenky jsou měkké a lehké a často jsou také vyrobeny s použitím bavlny v určitých částech podprsenky tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí.

Polsko? Rozhodně!

Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli podprsenky Ewa Michalak zařadit také do naší nabídky. Některé zákaznice tuto značku naprosto odmítají, zkrátka z toho důvodu, že je z Polska. Často je nepřesvědčí ani tyto důvody a bohužel, zůstávají v nevědomí o tom, jak úžasně by jejich prsa mohla vypadat. Z mého pohledu jedinou nevýhodou je, že ne vždy se dají k podprsence dokoupit také kalhotky, což je dle mého názoru velká škoda.

Velké plus od nás navíc Ewa Michalak má za jedinečné produktové fotky. Podprsenky z jejich nabídky si můžete prohlédnout na ženách, které můžete každý den vidět v českých ulicích – jak hubené, takže ženy kypřejších tvarů s menším i větším poprsím. Navíc jsou fotografie bez retušování a umělých úprav, které se často v počítači vytvářejí.