Navigace
Hledat

Ewa Michalak

Ewa Michalak

Pro naše zákaznice vybíráme pouze to nejlepší a kvalitní zboží na trhu, které je dostupné ve velké škále velikostí. Také z toho důvodu u nás najde padnoucí podprsenku téměř každá žena a to za velmi přijatelné ceny. Ewa Michalak je polská značka, přičemž konstrukce jejich podprsenek je jedna z nejlepších na trhu.

Kdo je Ewa Michalak

Ewa Michalak designérka spodního prádlaEwa Michalak je již přes 15 let designérkou spodního prádla a nejprve spolupracovala s dalšími polskými značkami, jako například Kris Line, Kinga nebo Konrad. Ewa se však nedokázala spokojit s tím, že většina výrobců končí s velikostí košíčku u písmenka „D“ a na malé obvody se dočista zapomnělo. Ewa Michalak, zpočátku známá také pod přezdívkou Effuniak, začala konstruovat vlastní podprsenky a to až do velkých velikostí košíčků a naopak také s velmi malými obvody a košíčky. Zkrátka tak, aby si její podprsenku mohla koupit opravdu každá žena.

Ewa dala nově vyrobené podprsenky testovat různým ženám, aby si ověřila, zda vše sedí tak, jak by mělo. Spousta těchto „testovacích“ podprsenek byly velikosti HH+ a ve střizích, které v té době nebyly na trhu vůbec k dostání. Takže si asi dokážete představit, kolik žen chtělo její podprsenky vyzkoušet. První návrhy byly opravdu krásné a jedinečné, ale v této fázi nebylo možné začít s masovou výrobou, zejména kvůli velmi vysokým nákladům. Ewa Michalak tedy začala menším online prodejem v rámci svého blogu.

Podprsenky Ewa Michalak

Začátky značky Ewa Michalak

Stovky žen čekaly, až si budou moci zakoupit úžasné plunge podprsenky a jakmile byly dostupné, zmizely rychlostí blesku. Často se vše prodalo během jediného odpoledne. Nakonec Ewa Michalak spustila skutečný internetový obchod. Na své si tak přišlo mnoho žen a změnila se také konstrukce některých podprsenek, zejména u větších velikostí, kdy se začaly košíčky šít ze čtyř kusů látky (do té doby byly pouze ze tří). 

V čem jsou její podprsenky jiné

Spodní prádlo Ewa MichalakJedinečná je zejména konstrukce podprsenek. Co se týče ostatních výrobců, různé „vady“ se projevují zejména u větších velikostí, zhruba od G+.

Ženy mohou často trápit kostice, které končí až vysoko v podpaží a obtěžují. Tvar kostic je mnohdy také velmi široký a tudíž podprsenky nesedí správně. Ewa Michalak proto upravila střich svých podprsenek tak, aby i žena například s maličkým obvodem 60 a okrajovou velikostí košíčku, měla v podprsence maximální komfort. Kostice podprsenek Ewa Michalak jsou spíše užší a nižší a to i ve větších velikostech.

V neposlední řadě je nutné zmínit také jednu z předních vlastností podprsenek Ewa Michalak. A to je skutečnost, že opravdu jedinečně dokážou poprsí jakékoliv velikosti perfektně nadzvednout a dodat mu úžasný tvar.

Ve zkratce, podprsenky Ewa Michalak jsou neskutečně pohodlné, mají vynikající konstrukci a prsa jedinečně nadzvednou. Podprsenky jsou měkké a lehké a často jsou také vyrobeny s použitím bavlny v určitých částech podprsenky tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí.

Podprsenky Ewa Michalak v e-shopu

Podprsenky Ewa Michalak

Polsko? Rozhodně!

Perfektní šití a jedinečný efekt podprsenek Ewa Michalak pro nás znamená jediné – tyto podprsenky musíme mít v naší nabídce. Některé ženy tuto značku odmítají, zkrátka z toho důvodu, že je z Polska. Často je nepřesvědčí ani tyto důvody a bohužel, zůstávají v nevědomí o tom, jak úžasně by jejich prsa mohla vypadat.

Velké plus od nás navíc Ewa Michalak má také za jedinečné produktové fotky. Podprsenky z jejich nabídky si můžete prohlédnout na ženách, které můžete každý den vidět v našich ulicích – jak hubené, takže ženy kypřejších tvarů s menším i větším poprsím. Navíc jsou fotografie bez retušování a umělých úprav.

Podobné články