Podprsenku je vždy lepší vyzkoušet osobně. Pokud jste z Prahy, navštivte jeden z našich kamenných obchodů, kde se vám budeme rády věnovat.

scantilly-peek-a-boo-crimson-bra-ST2301-bare-face-cheek-brief-ST2395-pf

Do Prahy to máte daleko

Také přes internet se dá vybrat padnoucí podprsenka, jen je to o chloupek složitější. Rády vám s velikostí poradíme. Budeme potřebovat, abyste se správně změřila a ideálně si také promyslete, jaká podprsenka by se vám zrovna hodila. Pokud si nevíte rady s velikostí, jsme tu pro vás. Na požádání vám prádlo také přeměříme a můžeme ověřit, zda opravdu dobře sedne. Využít můžete naší poradny nebo online chatu přímo v eshopu.

Co nabízíme

V našem eshopu najdete podprsenky ve více než 140 různých velikostech, plavky, košilky, doplňky a mnoho dalšího. Vše si můžete v klidu prohlédnout z pohodlí domova.

Osobní odběr

Osobně si můžete zboží vyzvednout v naší kamenné prodejně na Vinohradské 79. Vše, co najdete v eshopu, máme skladem přímo na prodejně, takže ani nemusíte předem nic rezervovat. Klidně si ale můžete oblíbené podprsenky poznamenat na lísteček a my už se postaráme o vše ostatní.