Navigace
Hledat

Empreinte

Empreinte

Francouzská značka Empreinte je dotykem luxusu na vaší kůži.

Vznik značky Empreinte

Podprsenka Empreinte CassiopeeEmpreinte obléká ženy už od roku 1946, ale nebylo to vždy jen do prádla. Zakladatelka Jean Le Her chtěla ženám zajistit vice pohodlí které netlačí a bude působit přirozeně. Velikosti košíčku byly nejdříve A – C, velikost D přišla teprve v roce 1960 a o dva roky později velikost E. Během let se módní dům Empreinte stala jedničkou na trhnu spodního prádla nejen ve Francii ale také ve světě.

Preciznost a kvalita

Značka sází na luxusní materiály a precizní práci. Jejich modely jsou jako šité přímo na tělo každé ženě. Tajemství podprsenek Empreinte se skrývá v jejich jedinečné výšivce, která byť je průsvitná, tak nepůsobí prvoplánově. Díky rozvinuté technologii  Empreinte dokáže vytvořit krajkový košíček zcela bezešvů. Kolekce Revolution získala hlavní cenu za pohodlné a hladké prádlo ve všech velikostech jimiž jsou C – H.

Naše nejprodávanější modely Empreinte

Mezi našem zákaznicemi je nejprodávanější model Cassiopee. Tuto podprsenku s jedinečnou výšivkou inspirovanou noční oblohou a souhvězdím Cassiopeia, budete chtít nosit už pořád.

Podprsenky Empreinte v e-shopu

Podobné články