Navigace
Hledat

Elomi

Elomi

Posláním Elomi je pomoci inspirovat ženy k tomu, aby žily svůj život naplno a nemusely se omezovat ani vkůli větší velikosti poprsí.

Elomi pro ženy s obvodem podprsenky 75+

Elomi je britská značka spadající pod společnost Wacoal. Na trh byla uvedena v roce 2008 jako odvážná průkopník inovativního prádla pro větší velikosti. Jejich velikostní škála je v obvodu 34 – 48 s košíčky do velikosti K.
V jejich sortimentu naleznete podprsenky i plavky s širšími ramínky a bočními díly, které jsou vynikající na celodenní nošení. Pevný materiál krásně prsa pozvedne a podrží. Speciální otevřená kostice zajistí, že prso nebude nikde v boku utíkat ven. Do kompletu k podprsence vždy najdete velmi pěkně vyšší kalhotky, které zajistí žensky tvarovanou postavu.

Naše stálice od Elomi

Elomi podprsenky mají výrazné vzory a inovativními střihy které podtrhnou ženskou krásu. Nedávno uvedla značka na trh i kojící podprsenku Molly, kterou najdete také v našich prodejnách.

Mezi stálice našich zákaznic se velmi rychle zařadila podprsenka Elomi Matilda, její pevné košíčky a ramínka co se dají křížit na zádech zkrotí i to nejvíce neposedné poprsí.

Spodní prádlo Elomi v e-shopu

Podobné články