Navigace
Hledat

Curvy Kate a Scantilly

Curvy Kate a Scantilly

Curvy Kate je každá z nás, je to holka od vedle, vaše drzá kamaráda, vaše milující matka i vaše kolegyně v práci.

Vznik značky Curvy Kate

Britská značka Curvy Kate byla založena roku 2009 a určena převážné ženám s větší velikosti. Ovšem velikostní škála značky je velmi rozmanitá, obvody 28 – 44 až do košíčku K.

Její prádlo je hravé, barevné a perfektně sedí na větší velikost, vše drží a je tam kde má být a vy si budete připlet skvělé v každé situaci. Značka je známá a jedinečná tím že na svoji reklamní kampaň nevyužívá žádné profesionální modelky. Prádlo fotí reálných na ženách, které se přihlásí do jejich každoroční kampaně „Star in bra“.

Drzá sestřička Scantilly

Scantilly spodní prádloAby byla Curvy Kate připravena na každou situaci, v roce 2015 se k ní přidala drzá sestra Scantilly se svým sexy vyzývavým prádlem, které je až škoda schovávat pod oblečení.

Scnatilly jednoznačně nepatří mezi basicové kousky, hladké tělové podprsenky u nich nehledejte. Scantilly je hravé, ženské a provokativní. Jejich prádlo si oblíbíte na slavností příležitosti a stejně tak i na běžné denně nošení. V podprsenkách Scnatilly se budete cítit sebevědomé a žensky, ať už máte jakoukoliv velikostí. Zařaďte do vašeho šuplíku s prádlem něco neobyčejného a probudíte v sobě divu.

Prádlo Scantilly se vyrábí ve velikostech košíčku DD-HH.

Spodní prádlo Scantilly v e-shopu

Curvy Kate vzdoruje gravitaci

Curvy Kate se toho nebojí a jejich samodržící podprsenky vyrábí i v těch největších velikostech. Přes naší počáteční nedůvěru i tak podprsenka drží skvěle. Proto se jejich bezramínkový model Luxe dostal i do našeho sortimentu. Ted si i zákaznice s větším poprsím si mohou dopřát šaty nebo letní top bez ramínek a neřešit vykukující podprsenku.

Podprsenky Curvy Kate v e-shopu

Podobné články