Navigace
Hledat

Covert Underwear

Covert Underwear

Cover Underwear je neviditelné prádlo, které skryje vaši podprsenku a zamezí vzniku nevzhledných koláčů od potu na vašem oděvu.

Covert Underwear je český produkt

Česká značka Cover Underwear byla založena Hanou Vydrovou v roce 2007 a od roku 2010 jsou součástí módního trhu. Původně byla neviditelná trička jen pro pány. Se svými klienty na kurzech etikety toto téma často řešila a bíla trička, která pánové nosili, byla pod košilemi zkrátka vidět.

Když si Hana Vydrová nápad na neviditelná trička nechala zaregistrovat, nikdo už jí nechtěl pomoc s výrobou. Tělová trička totiž sice nejsou zrovna pěkná, ale rozhodně jsou potřeba. Stejně tak jako například tělové podprsenky. Nakonec se do výroby triček Hana Vydrová vrhla sama a do sortimentu brzy zařadila i sortiment pro ženy.

Více o neviditelném prádle v tomto rozhovoru

Neviditelná trička a tílka pro pány i dámy

Nyní se vyrábí pánská i dámská nejen tílka, ale i trička s krátký rukávem. Pro pány jsou k dispozici také třička se speciálními potítky. Tričko pod zachytí a nedostane se tak na svrchní oděv, kde často tvoří nevzhledné kruhy. Všechna produkty jsou tenké, moc příjemné a ze 100% bavlny. Některé naše zákaznice je nosí i jako košilky v zimním období.

Výhoda neviditelného trička

Někdy i hladká podprsenka v praktické barvě pod oblečením prosvítá. Pokud si opravdu nemůžete dovolit, aby vám spodní prádlo prosvítalo skrz oblečení, máme pro vás skvělé řešení. Skrývá se pod názvem Covert Underwear což je vlastně takové neviditelné tričko. Běžné košilky často nezakryjí všechny části podprsenky nebo také pod oděvem prosvítají. Nejhorší zkušenosti mají ženy s bílou košilí, pod kterou je téměř nemožné spodní prádlo schovat. Neviditelná trička výborně sají pot, takže chrání vrchní oblečení od propocených skvrn, ale i od deodorantů, které také někdy dělají skvrny na košilích. Pro ženy přináší úlevy v tom, že nemusejí shánět podprsenku v tělové barvě, stačí, když si vezmou tílko, které prádlo perfektně zakryje.

Neviditelné tričko Covert Underwear pod košili pro muže i ženyTričko je vyrobeno z nejkvalitnější mako egyptskou bavlny. Pletenina je velice jemná, takže nositel má pocit, že žádné tričko na sobě vlastně nemá. Je jako druhá kůže. Dolní okraj i okraje na rukávech jsou naprosto ploché, nejsou šité, ale řezané. Výstřih má takový tvar, aby byla podprsenka zcela zakrytá, ale přitom je poměrně hluboký a široký, aby tričko nevyčnívalo z oblečení.

Okraje výstřihu a průramků tílka jsou šité naplocho, takže se pod oblečením též nerýsují. Pletenina je velice tenká, ale je zároveň velmi hustá. Máme vyzkoušeno, že tričko nebo tílko zakryje i černou podprsenku tak dokonale, že neprosvítá ani pod bílou halenkou.

Výhodou je také snadná údržba. Tričko lze prát až na 60°C a nemusí se žehlit. V nabídce máme také neviditelná tělová trička pro pány. Ocení je zejména ti, kteří pod košile nosí bílá tílka nebo trička, která často velmi nehezky prosvítají.

Neviditelné prádlo v e-shopu

Podobné články