Navigace
Hledat

Svatební prádlo

Svatební prádlo

Svatební spodní prádlo je spodní prádlo, které má na sobě nevěsta ve svatební den. Ať už přes den pod svatební šaty nebo na svatební noc.

Nad výběrem spodního prádla pod svatební šaty je lepší se zamyslet již při výběru svatebních šatů. Pokud si necháváte šaty ušít, je dokonce lepší navštívit krejčí už s vybranou padnoucí podprsenkou.

Tělová je nová bílá

Barva svatebního spodního prádla je nejčastěji bílá nebo krémová (v angličtině ivory). Některé nevěsty však volí také tělové spodní prádlo, které bude neviditelné pod svatebními šaty. Bílé spodní prádlo si pak často nechávají až na svatební noc.

Pokud hledáte podprsenku pod svatební šaty netradičního střihu, budete potřebovat také speciální podprsenku. Ideálně takovou, která je bez ramínek nebo má snížený obvod (například jako tato důmyslná Simone Perele).

Svatební doplňky

Svatba je úžasnou příležitostí, při které můžete využít nádherné kousky spodního prádla, které si obvykle nedopřejete. Sáhnout můžete po podvazkovém páse, body, krásné košilce nebo župánku. Budete tak mít na váš svatební den krásnou vzpomínku a takový kousek spodního prádla se vám nikdy neztratí.

Podvazek pro štěstí

Nezapomeňte, že nevěsta by měla mít ve svatební den také svatební podvazek pro štěstí. Obvykle má podvazek také „něco modrého“ v podobě modrého kamínku či mašličky. Svatební podvazek je ideálním dárkem pro nevěstu na rozlučku se svobodou.

Svatební podvazek by se měl nosit na stehně levé nohy a nevěstě by měl přinést zejména šťastné manželství. Na svatbách často ženich musí zuby stáhnout podvazek z nohy nevěsty a podvazek se vydraží, nebo se hodí mezi svatebčany. Kdo svatební podvazek chytí, bude mít štěstí.

Svatební spodní prádlo v e-shopu

Podobné články