Navigace
Hledat

Podvazkový pás

Podvazkový pás

Podvazkový pás je doplněk určený k přichycení punčoch, které nemají samodržicí lem. Podvazkový pás může mít čtyři i více pruženek se zapínáním, kterými se připne za lem punčošky. Podvazkový pás může být velmi praktickým doplňkem, ale zároveň velmi svůdnou záležitostí.

Podvazkové pásy určené spíše pro intimní chvilky jsou obvykle užší a nemívají tolik oček pro připnutí k punčoše. Naopak podvazkový pás pro každodenní nošení bude pevnější, bude mít širší pruženky pro připnutí punčoch. Obě dvě varianty jsou stejně vizuálně působivé, šité z pružných tylů, krajek či výšivek. Velikostně mají podvazkové pásy obvykle konfekční číslování (S, M, L, …), což z nich dělá také vhodný dárek. 

Kalhotky pod, nebo přes podvazkový pás?

Na fotografiích v e-shopech uvidíte nejčastěji variantu, kdy se podvazkový pás připne k punčoškám přes kalhotky. Je to už jen z toho důvodu, aby byl podvazkový pás lépe vidět. Praktičtější variantou je však nošení kalhotek přes podvazkový pás a to zejména pro vaše intimní chvilky, kdy může sundání kalhotek umístěných pod připnutým podvazkovým pásem opravdu trvat. Navíc, pokud si při milostných radovánkách vezmete kalhotky přes zapnutý podvazkový pás, můžete je kdykoliv rychle sundat a podvazkový pás s punčochami si na těle nechat. Váš partner to jistě ocení.

Pro denní nošení je to pak čistě otázkou pohodlí. Pokud si zvládnete pohodlně dojít na toaletu s kalhotkami staženými k lemu připnutých punčošek, můžete si podvazkový pás zapnout přes kalhotky. V opačném případě můžete opět zvolit variantu spodních kalhotek přes zapnutý podvazkový pás.

Podvazkové pásy v e-shopu

Podobné články