Podprsenky bez kostic

Nevyztužená podprsenka bez kostic je vhodná zejména pro těhotné a kojící ženy nebo ženy po operaci prsou. V dnešní sobě však již existují skvělé střihy a tak už může podprsenku bez kostice nosit téměř každá žena. V případě, že máte větší prsa, bude vám však na běžné nošení příjemnější podrprsenka s kosticí, která jej hezky nadzvedne. Podprsenku bez kostice lze využít také jako podprsenku na spaní nebo pokud chcete mít trochu více pohodlí.  Existují také podprsenky, které nemají zapínání na zádech, jsou pružné a dají se navlékat přes hlavu. Takové podprsenky už však nejsou vhodné na každodenní nošení, zejména u žen s větším poprsím, jelikož neposkytují dostatečnou oporu prsou.

Podprsenka bez kostic je příjemnější variantou klasické podprsenky, často ji ženy volí na domácí nošení. Znáte Intimissimi podprsenky bez kostic? Pak se vám bude zaručeně líbit Gossard push-up podprsenka bez kostic. Na domácí nošení nebo na spaní je pak vhodná nevyztužená podprsenka bez kostic nebo bavlněná podprsenka bez kostic. Ideální jsou pro tento účel podprsenky HotMilk, Pokud hledáte bezešvé podprsenky bez kostic, pak se zaměřte na podprsenky Amoena s hladkými košíčky. V nabídce najdete také perfektní sportovní podprsenku Panache ve verzi bez kostice.

Hledáte-li podprsenky po operaci prsou, pak jednoznačně doporučujeme podprsenky Amoena a podprsenku Hotmilk Sophia. Některé modely bychom mohli zařadit do kategorie protetické podprsenky, jelikož mají speciální kapsičku na prsní epitézu.