Navigace
Hledat

Nalepovací podprsenky

Nalepovací podprsenky

Nalepovací podprsenky jsou nejčastěji “pouze” košíčky opatřené zevnitř lepivou vrstvou, která pevně přilne k tělu a drží je na místě. Díky nim můžete nosit šaty s holými zády nebo topy s tenkými ramínky. Tyto podprsenky nejsou až tak známé jako samodržící podprsenky. Jejich funkce je velmi podobná ač nemůžou podprsenky s uzavřeným obvodem plně nahradit. Samodržicí podprsenka s klasickým obvodem a zapínáním na zádech bude mít vždy výrazně lepší podporu prsou.

Nutno podotknout i to, že nalepovací podprsenky jsou vhodnější spíše pro dámy s menším poprsím (maximálně do velikosti E). Velikostní škála nalepovacích podprsenek je i z tohoto důvodu značně limitovaná. Každá značka má trochu jiný produkt, různé tvary a způsoby jakým je nalepovací podprsenka držena na místě. Prodávají se převážné v abecedním označení velikosti košíčku, protože na velikosti obvodu zde nezáleží. 

Naše zákaznice si pro poprsí menší velikosti oblíbily také push-up nálepky pod poprsí, které pozvednou a lehce vytvarují poprsí po oděvy, kde by byla jakákoliv jiná varianta podprsenky hodně vidět.

Nalepovací podprsenky v e-shopu

Podobné články