Velký taškový výprodej

Vše co se vejde do tašky za 1490 Kč! Pouze dva dny, nepropásněte!

♥ VELKÝ TAŠKOVÝ VÝPRODEJ ♥

Naplňte tašku spodním prádlem a zaplaťte pouze 1490 Kč!

Nakupte pro sebe, kamarádku, maminku. Jen pozor, ať se taška neroztrhne…

V ceně jsou navíc DÁRKY v hodnotě 500Kč + vám dáme 400Kč na Liftago taxi!
(dárky do rozebrání zásob, Liftago promokód na konci článku)

Kdy a kde

Přijďte k nám do Správné podprsenky na Vinohradskou 79 ve dnech 23. – 24. ŘÍJNA a užijte si vzrušující nákupy. Dostanete od nás papírovou tašku a z vybraného zboží ji můžete naplnit naprosto čímkoli (z vybraného sortimentu).

V nabídce budou podprsenky, kalhotky i plavky různých velikostí a značek. Začínáme v pátek 23. října v 10 hodin ráno.

Upozorňujeme, že v rámci této akce NENÍ MOŽNÉ spodní prádlo z taškového výprodeje VYZKOUŠET. To platí pro všechny, bez výjimky, nesmlouváme :-) Odborné poradenství je možné využít, ale pouze na produkty, které nejsou zahrnuty v akci.

DÁRKY NAVÍC: K taštičce u pokladny dostanete také jeden z výrobků Lékárny pro radost (spalovač tuků Hot Burn nebo detoxikační tablety Quick Dren) v hodnotě 400Kč a vzorečky kosmetiky Spago. Vše pouze do rozebrání zásob.

V nabídce budou například tyto značky: Ewa Michalak, Parfait, Affinitas, Masquerade, Panache Cleo, LingaDore, Curvy Kate, Hotmilk a další. Výběr téměř ve všech velikostech od těch úplně nejmenších po ty největší od Ewy Michalak. Nechte se překvapit! Taštičky se možná zdají na první pohled malé (18 x 8 x 24cm), ale skutečně se do nich vejdou i největší podprsenky od Ewy Michalak – a že to jsou pořádné velikosti. Nemusíte se bát :-)

Uvítáme PLATBU V HOTOVOSTI a těšíme se na vás!

Otevírací doba

Pátek 10-19 hodin
Sobota 10-14 hodin

1 taška plná spodního prádla = 1490Kč + zdarma dárky v hodnotě 500Kč

*Na zboží v akci nelze uplatnit žádné další slevy. Výměna zboží není možná.
*Vaše soukromé zprávy nás vždy potěší, ale tentokrát skutečně předem neprozradíme, které produkty a jaké konkrétní velikosti budou do výprodeje zahrnuty. Znáte to, prostě kdo dřív přijde…

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A ODPOVĚDI – AKTUÁLNÍ VERZE VŽDY NA FB UDÁLOSTI

1) Jak to ve zkratce funguje?

Na prodejně na Vinohradské najdete VYBRANÝ SORTIMENT značek např. Ewa Michalak, Parfait, Affinitas, Masquerade, Cleo, LingaDore, Curvy Kate, Hotmilk atd. ze kterého si můžete taštičku naplnit naprosto čímkoli. Jedná se o podprsenky, kalhotky do kompletu, plavky. V rámci této akce není možné prádlo vyzkoušet. U pokladny pak za vše zaplatíte pouze 1490Kč a ještě k tomu od nás dostanete dárečky od partnerů.

2) Lze přijít nakupovat s kamarádkou a taštičku zaplatit napůl?

Samozřejmě vás může přijít nakoupit více. Pokud však budete s kamarádkou sdílet výprodejovou taštičku, vybírat může vždy aktuálně jen jedna, aby to bylo fér vůči ostatním.

3) Bude výprodej také na Palmovce?

Nebude, veškeré výprodejové zboží jsme převezli do prodejny na Vinohradskou 79, kde máme větší prostory a zároveň tak budete mít větší výběr. Na Palmovce bude v pátek provoz nepřerušen, pokud si budete chtít v klidu přijít vybrat a nechat poradit.

4) Když přijdu v sobotu, bude tam ještě moje velikost XY?

Stejně tak jako vy nevíme, kdo k nám dorazí už v pátek a jaké budou mít dámy velikosti. Nedokážeme také odhadnout, kolik toho zbyde na sobotní výprodej a které podprsenky nebo plavky budeme mít ve vaší velikosti. Prostě se přijeďte podívat, nakoukněte, omrkněte, zda pro vás něco máme. Užijte si vzrušení nákupů za hubičku!

5) Jaké konkrétní podprsenky nebo plavky budou zařazeny do výprodeje?

To se dozvíte až na místě. Den před výprodejem ještě do světa vyšleme krátké video, kde pro vás budeme mít náhled vybraného zboží v akci. Trošku vás poškádlíme a zlákáme…

6) Co když neznám svoji velikost?

Můžete k nám dorazit ještě do pátku, nechat se přeměřit, vyzkoušet různé podprsenky a hned budete vědět, na čem jste :-)

7) Kolik se to ho vejde do jedné tašky?

To budete muset zjistit! Záleží, čím taštičku zaplníte. Můžete jí naplnit jen kalhotkami a jednou podprsenkou. Někdo má rád podprsenky nevyztužené, těch se tam třeba vejde o něco více. Počítáme s tím, že vyztužené podprsenky zákaznice na chvíli prohnou košíčky do sebe, aby se do taštičky lépe vešly. Také se jich dá do sebe složit několik. Doma si můžete orientačně vše vyzkoušet, taštička má rozměr 18 x 8 x 24cm. Do taštičky jsme v pohodě uložili podprsenku Ewa Michalak vel. 44H a kolem by se vešly ještě i kalhotky nebo třeba nevyztužená podprsenka.

8) Budete výprodej nějak organizovat?

Ano, zákaznice budeme pouštět postupně. Nechceme, aby v rámci výprodeje došlo k přehnané agresi nebo snad dokonce zranění. Po celou dobu Vám budou také nablízku asistentky prodeje, se kterými se případně můžete poradit ohledně velikosti jednotlivých modelů (např. jestli mají větší / menší košíčky v průměru k ostatním nebo pokud si nebudete vědět rady s převody číslování). Na místě bude také občerstvení (káva, čaj, voda, sušenky).

Abyste se k nám v pátek a sobotu pohodlně dostali, dáme vám navíc 400Kč na vaši první jízdu s Liftago taxi!

Stáhněte si Liftago aplikaci v iTunes nebo Google Play, vložte do aplikace platební kartu, abyste mohli slevu uplatnit, a před jízdou (po zadání nástupní adresy) vložte kód „PODPRSENKA“. A jedete :-) Jupíííííí

Pokud to k nám nestihnete i tak si můžete někdy zpříjemnit cestu k nám. Promokód je platný až do konce listopadu!

iOS: http://lftg.co/oEp
android: http://lftg.co/oEG