Metru vládnou podprsenky

V prosinci jste s námi mohli cestovat po Praze – pokud jste si tedy ráno vzali výtisk deníku Metro. Nezapomněli jsme tentokrát ani na pány a prozradili jsme, jak ideálně nakupovat spodní prádlo jako dárek.

Otevřeli jsme novou prodejnu v Jihlavě

Trvalo nám to o něco déle, než jsme čekali, ale na konci září jsme s radostí otevřeli naši první mimopražskou pobočku Správné podprsenky v Jihlavě. O dva týdny později jsme to pořádně oslavili a to ve společnosti (ne)obyčejných žen a našich nových ambasadorek. Prodejnu s námi pokřtila skvělá filmová kaskadérka Hanka Dvorská, která dublovala například Angelinu Jolie a úspěšně prošla léčbou rakoviny. 

(Ne)loučíme se s kolegyní Ivou

Dnes jsme se rozloučili s naší skvělou kolegyní Ivou. Ale vlastně ne tak docela…  Iva totiž bude mít na starost naši novou pobočku v Jihlavě, kde vám moc ráda pomůže vybrat padnoucí spodní prádlo. Už jste se tam byli podívat?

Jak si zvednout sebevědomí

Ve Správné podprsence pořádáme akce a semináře, kde ženy učíme sebelásce a snažíme se jim posílit sebevědomí. Letos to Karolina pojala trošku jinak. Vrátila se na svoji střední školu a pro budoucí maturanty si připravila přednášku na téma „Jak si zvednout sebevědomí a zbavit se trémy“. 

Podepsaly jsme smlouvu na novou prodejnu

O rozšíření Správné podprsenky mimo Prahu jsme přemýšlely dlouhou dobu. Na konci dubna jsme podepsaly smlouvu na krásné prostory v Jihlavě na náměstí a začaly jsme plánovat co a jak. Celé léto jsme dojížděly do Jihlavy, hrály jsme si na podlaháře, montéry a stavaře a prodejnu jsme pro vás ladily do posledního detailu.

Karolina v Seznam TV – Ráno na gauči

3. dubna se slaví mezinárodní den spodního prádla. Karolina se právě toto dubnové ráno ráno rozpovídala na téma podprsenek a spodního prádla pro dámy i pány v pořadu Ráno na gauči na Seznam TV.

Setkání s novinářkami

V březnu jsme ve Správné podprsence připravili malé setkání s novinářkami a názorně jsme jim ukázali, jak děláme zátěžové testy na podprsenky. Když je správná velikost a střih, tak prostě DRŽÍ ať se děje cokoli :-)

Jsme na titulce Marketing Sales Media

Wow dostat se na titulku není jen tak a pro nás to byla skutečně velká čest. Stejně jako krásný článek v tomto týdeníku, kde se Karolina s Irenou rozpovídaly nejen o podprsenkách, ale také například o našich zákaznicích. Redaktorku zaujalo především to, že k nám často jezdí nakupovat zákaznice až z Bratislavy.

Natáčíme nová videa

Pokud jste na náš web přišli z hlavní stránky, tak se vám začalo přehrávat jedno z našich nejnovějších videí. Vzniklo právě v tento den a jako vždy to byl pro všechny krásný zážitek. Děkujeme moc Marušce, Hance a Sabče s dvojčátky, která se stala hvězdami ještě než stihla přijít na svět :-)