Modelky Victoria’s Secret

Victoria’s Secret je americký maloobchodní prodejce spodního prádla, oblečení a kosmetiky pro ženy. Je to značka známá pro svoje každoroční velké módní přehlídky a prezentaci produktů zásadně na světových topmodelkách. Je však opravdu Victoria’s Secret opravdu známkou takového luxusu, když ani produktové fotky hluboce neodpovídají žádným známkám bra-fittingu? Pojďme se společně podívat na fotky modelek Victoria’s Secret, ať můžete samy posoudit, jak podprsenky sedí. 

První fotografie a hned naprostá katastrofa. Od takto vyhlášené značky bych čekala padnoucí prádlo a když už si tolik zakládají na modelkách, tak také padnoucí prádlo, které jim opravdu bude sedět. To se zde opravdu nevydařilo. Věřím, že práce ve Photoshopu byla v tomto případě obrovská, vzhledem k tomu, že košíček je naprosto miniaturní a jak vidíte na fotce (šipka A), kostice se nepříjemně zapichuje do prsa a velká část prsa utíká z košíčku bokem. Čára A naznačuje, v jakých místech by zhruba měla končit kostice podprsenky. Košíčky by v tom případě musely být o několik čísel větší. Jelikož jsou košíčky moc malé a obvod pravděpodobně větší, než by měl být, kostice podprsenky nedoléhá na hrudník (B). Taková podprsenka nejen, že bude na nošení velmi nepříjemná, ale také nevypadá esteticky vůbec hezky. 

Další fotografie, další pohroma. Košíčky jsou opět příliš malé. Obligátní kostice zapíchnutá do prsa (A) a prso zboku přetékající z košíčku (hodně vyretušované, aby se to co nejvíce schovalo). Košíčky jsou tak malé, že se nepodařilo fotku dostatečně vyretušovat a je vidět, že košíček půlí prso (viz. šipka C). Kostice na hrudníku (B) opět odstává od těla

Do třetice všeho „dobrého“? Na této fotografii najdeme opět ty stejné chyby. Příliš malé košíčky podprsenky, prsa utíkající bokem (A) a kostice tlačící na prso. Kvůli malým košíčkům také nepřiléhá kostice podprsenky (B) na hrudník, odstává přímo hrůzostrašně. Prsa nejsou vůbec podporována obvodem podprsenky, který by měl tvořit její hlavní podpůrnou činnost. Váha prsou pak spočívá především na ramínkách podprsenky (C), která se zařezávají do kůže. Chudinky záda, nebolí?

Na poslední fotografii proběhla opět obrovská retuš. I přesto je zřetelné, jak jsou košíky podprsenky malé a to hned o několik velikostí! Prsa zde také utíkají bokem (A), i když se to snažili zakrýt vyretušováním fotografie. Červená čára naznačuje, kde by zhruba měla končit kostice podprsenky .I přes retuš je vidět stín končícího prsa právě před naznačenou čárou. Tedy mnohem dál, než momentálně modelce kostice leží. Špatně, špatně, špatně!

Naprosto katastrofální fotky, kterými se to na stránkách Victoria’s Secret jen hemží. Jak na tuto značku nahlížíte vy? Berete podprsenky této značky jako luxus, nebo pouze jako málo parády za hodně peněz?