Ewa Michalak Strapless

Stále nemůžete sehnat tu pravou podprsenku bez ramínek? Podprsenku, která podrží v každé situaci a nezklame vás? Otestovali jsme pro vás bezramínkovou podprsenku Ewa Michalak Strapless a je naprosto bezkonkurenční!

Ewa Michalak Strapless

Barva: Toffi

Velikost: UK 34E

Podprsenku můžete zakoupit v obchodech Správné podprsenky.

ESTETIKA

Na první pohled se může zdát, že podprsenka vypadá naprosto obyčejně a to především díky své tělové barvě. Nicméně právě tato barva je její předností, jelikož je podprsenka téměř neviditelná pod jakýmkoliv oblečením. Košíčky jsou hladké s jemným krajkovým zdobením ve vrchní části. Střed podprsenky zdobí jemná mašlička.

Košíčky podprsenky jsou vyztužené, což je u bezramínkové podprsenky nutností. Krásně drží tvar a bez problémů tak pozvedne a udrží také větší poprsí. Silikonové pásky na vnitřním horním i dolním obvodu podprsenky umožňují nošení bez použití ramínek. Díky tomu, že jsou košíčky o něco níže střiženy se nemusíte bát, že by vám podprsenka tvořila nevzhledné špíčky v podpaží.

VELIKOST

U této podprsenky je výběr velikosti opravdu důležitý a doporučuji opravdu velmi dobře prozkoušet. Osobně jsem u této podprsenky zvolila větší obvod a větší velikost košíčku (běžně 32E, zde 34E).

Velikost: UK 34E

Obvod podprsenky nenatažený: 65cm

Obvod podprsenky maximálně natažený: 77cm

FUNKCE A POHODLÍ

Jak můžete vidět na fotografiích, podprsenka prsa hezky nadzvedne a dodá jim krásný kulatý tvar. Zároveň také vytváří nádherný výstřih. Pokud toto podprsenku zvolíte pod plesové nebo svatební šaty, rozhodně neprohloupíte! Byla otestována i v běhu i při větším pohybu a prsa opravdu nevypadla, krásně drží, podprsenka se nikam neposouvá. Podprsenka je překvapivě velmi pohodlná, nicméně po delším nošení (kdy jsem ji měla téměř 12 hodin v kuse) jsem byla ráda, že ji mohu sundat :-)

Vyzkoušejte úžasnou podporu podrpsenky Ewa Michalak Strapless!

Přijďte si ji vyzkoušet do našeho obchodu!