Ahh bra – nová revoluční podprsenka?

Ne, opravdu zde nebudu dělat reklamu na tuto „úžasnou novinku v oblasti podprsenek“ – Ahh bra! Věřím, že většina z Vás již měla možnost reklamu v televizi shlédnout (pokud ne, video v angličtině najdete na konci článku).

Reklama začínala velice slibně. Fotky žen ve špatně padnoucí podprsence, tvrzení, že „80% žen nosí špatnou velikost podprsenky“. Čekala jsem, co se z reklamy vyklube. Potom jsem ten zázrak spatřila a s ní také dvě ženy, které udělaly „Ahhhh…“. To už mi mělo naznačit, že by bylo spíše vhodné přepnout na jiný kanál. Nedalo mi to a čekala jsem, co se o této úžasné novince vše dozvím. Málem mě z toho všeho kleplo…

Ne, už si nemusíte dělat starosti se správnou velikostí podprsenky, nepotřebujete znát velikost obvodu nebo košíčku. S Ahh bra si jednoduše objednáte velikost, ve které si běžně kupujete například tričko nebo halenku. Ahh Bra zastoupí všechny typy podprsenek! „Tento typ podprsenky je vhodný především do korzetů“ (tzn. že podle nich nahradí podprsenku bez ramínek!?),  „Je vytvořena pro sexy hluboký výstřih. Proto je vhodná k vrškům s velkým výstřihem“ (opravdu??). Také je popisována jako „sexy“ podprsenka. Navíc si můžete oblékat jednu přes druhou, v balení Vám totiž přijdou hned tři!

Na stránkách www.ahh-bra.cz také najdete toto tvrzení:  „Sportovní podprsenka je vytvořena výhradně ke sportovním účelům. Musí v ní být možný volný pohyb a zároveň musí plnit svoji podpůrnou funkci“. Tuto funkci tedy Ahh Bra rozhodně nesplňuje! Když ukazovali slečnu jen v Ahh Bra, bylo vidět, že tvar poprsí se jí vůbec nezměnil, zkrátka jako by podprsenku ani neměla. Nedokážu si tedy tuto podprsenku představit na ženě s velkým poprsím. To byste si musela na hodině aerobiku sakra hlídat, aby Vás prsa nepleskala přes obličej! Nevím, kolik byste jich na sport musela mít na sobě, aby Ahh Bra splnila alespoň z části funkci sportovní podprsenky…

Poté tam začali ukazovat Ahh Bra pod jednotlivými kousky oblečení. Když navlíkli tyrkysovou Ahh Bra na elegantně oblečenou slečnu celou v černém, podprsenka jí koukala vpředu i v zadu, přestala jsem chápat. (23:48) Dělají si srandu? Ještě strašidelněji to však vypadalo na slečně ve fialovém tílku, kde byl výstřih do kulata a Ahh Bra je do Včka a ty široká ramínka pod těmi tenkými.. katastrofa! (26:06)

Přemýšlela jsem, na co by vlastně tato podprsenka mohla být vhodná a jediné co mě napadlo je, že by se dala dost dobře použít jako podprsenka na spaní. K žádnému jinému účelu podle mě tato podprsenka není vhodná.