Affinitas

Značka se dováží z USA, kde je velmi oblíbena a žádána pro svůj osobitý styl a dostupné ceny, které umožňují pořídit si krásné luxusní prádlo široké skupině zákaznic.

Affinitas

Značka Affinitas patří k velkým výrobcům spodního prádla na světě, použité materiály jsou výhradně z EU. Značka se sídlem společnosti v Los Angeles je rozšířena zejména v USA, Kanadě a Velké Británii, kde se prodává ve velkých světoznámých obchodních domech.

Spodní prádlo značky Affinitas je nápadité a originální, jednotlivé série jsou nazvány ženskými jmény a každá z nich je naprosto jedinečná a má symbolizovat určitý styl a náladu její nositelky. Retro, vintage, glamour, romantické, koketní i „sladké“ modely z vysoce kvalitních materiálů jako jsou: jemná hebká bavlna, hladké příjemné mikrovlákno, kvalitní satén a francouzské krajky Vám umožní vybrat si správné prádlo pro každou příležitost.

Velikostní řada je zaměřena na ženy se štíhlou až plnoštíhlou postavou, které hledají pohodlné, ale na pohled atraktivní prádlo. Podprsenky, korzety a noční košilky ve velikostech 65-85 A-E: push-up, soft, kosticové, s odepínacími ramínky,“ bardotky“ aj. dokáží díky dobře padnoucím střihům vykouzlit půvabný dekolt. Můžete je podle nálady kombinovat s klasickými kalhotkami, šortkami nebo zvolit tanga.

Balené „Panties“ od Affinitas

Značka má v nabídce také dva typy balených spodních kalhotek, jedná se o tanga a šortky nízkého střihu z velmi měkké poloprůsvitné příjemné krajky. Skvěle padnou a jsou určeny pro každodenní pohodlné nošení.

Kalhotky jsou baleny vždy po 3 kusech v krabičce s obrázkem motýlka. V USA a Kanadě se kupují jako malá pozornost nebo si je dívky a dámy přibalují na cesty atp.